Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Novinky

Mějte přehled o nejnovějším vývoji v ULMA Construction, a také o nejdůležitějších projektech, na kterých jsme pracovali.

Přesypaný dálniční most SO 204 ve velkém svahu

Jedná se o přesypaný dálniční šikmý most, jehož konstrukci tvoří monolitická železobetonová kruhová klenba.

03.05.2021

Technická řešení pro rozsáhlé projekty

Slovenský projekt D4R7 v Bratislavě zahrnuje výstavbu 27 km dálnice D4 a 32 km rychlostní silnice R7 včetně 14 křižovatek a více než sta mostů, k nimž patří i poměrně velký most přes Dunaj o povrchové ploše přes 100 000 m². Projekt představuje největší partnerství veřejného a soukromého sektoru (PPP) ve slovenské historii.

05.04.2021

Podpůrná konstrukce MK prokazuje svou vysokou nosnost na stavbě závodu na zpracování odpadu v Pavii v Itálii

Společnost ULMA poskytovala komplexní technickou podporu a přispěla ke snížení nákladů a k vysoké úrovni kvality a bezpečnosti při výstavbě projektu na získávání energie z odpadu, který společnost A2A realizuje v italské Pavii.

05.03.2021

Rekonstrukce Mezinárodního mostu Guadiana

Mezinárodní most přes řeku Guadiana mezi městy Ayamonte a Vila Real de Santo António spojuje Španělsko a Portugalsko. Kompozitní most podle návrhu architektů z José Luis Cancio Martins a Teixeira Duarte má délku 666 metrů a je rozdělen do pěti polí. Od doby, kdy byl v roce 1991 postaven, je symbolem svazku dvou zemí, které společně zaujímají Iberský poloostrov.

05.02.2021