Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Novinky

Mějte přehled o nejnovějším vývoji v ULMA Construction, a také o nejdůležitějších projektech, na kterých jsme pracovali.

Osvědčené systémy ULMA byly použity na VMO Žabovřeská v Brně

Stavba VMO Žabovřeská je součástí realizovaného a rozestavěného Velkého městského okruhu v Brně. Výsledná varianta stavby je s tramvají v tunelu, ekologickým mostem na Žabovřeské louky, s galerií a se zajištěnou průchodností území.

01.06.2023

Zveme Vás na virtuální prohlídku našeho ULMA Showroomu

Poznejte naši společnost ještě lépe a udělejte si 360º prohlídku Showroomu, kde představujeme celou řadu produktů ULMA.

12.01.2023

NOVINKA! ONADEK opakovaně použitelné modulární bednění

S hrdostí představujeme nový systém pro realizaci stropů, který kombinuje vlastnosti tradičního a panelového bednění. ONADEK díky jednoduché a intuitivní struktuře založené na padací hlavě umožňuje rychlejší a efektivnější práci. Je ideální pro výstavbu rozsáhlých stropů ve velkých budovách i pro malé a úzké prostory.

16.09.2022

Dnešní velká novinka!

Právě jsme zveřejnili náš nový katalog Construction Book, ve kterém najdete některé z našich nejvýznamnějších projektů posledních let. Změnili jsme naši image, náš slogan i náš grafický design, ale naše podstata je stále stejná: na prvním místě jste vy, náš zákazník.

26.04.2022

ULMA představuje software pro navrhování lešení

Scaffmax®, výkonný konfigurátor lešení, se připojuje k ULMA Studio Revit®, je doplněný o nové možnosti zahrnující modulární lešení BRIO a rámové lešení DORPA, jako součást digitální sady nástrojů ULMA dostupné jediným kliknutím.

10.02.2022

Produktivita díky vývoji a implementaci metodiky BIM

Metodologie BIM reaguje na změnu potřeb stavebnictví, která znamená integraci všech zúčastněných stran do procesu plánování každého projektu, od začátku do konce.

10.01.2022

Přesypaný dálniční most SO 204 ve velkém svahu

Jedná se o přesypaný dálniční šikmý most, jehož konstrukci tvoří monolitická železobetonová kruhová klenba.

03.05.2021

Technická řešení pro rozsáhlé projekty

Slovenský projekt D4R7 v Bratislavě zahrnuje výstavbu 27 km dálnice D4 a 32 km rychlostní silnice R7 včetně 14 křižovatek a více než sta mostů, k nimž patří i poměrně velký most přes Dunaj o povrchové ploše přes 100 000 m². Projekt představuje největší partnerství veřejného a soukromého sektoru (PPP) ve slovenské historii.

05.04.2021

Podpůrná konstrukce MK prokazuje svou vysokou nosnost na stavbě závodu na zpracování odpadu v Pavii v Itálii

Společnost ULMA poskytovala komplexní technickou podporu a přispěla ke snížení nákladů a k vysoké úrovni kvality a bezpečnosti při výstavbě projektu na získávání energie z odpadu, který společnost A2A realizuje v italské Pavii.

05.03.2021

Rekonstrukce Mezinárodního mostu Guadiana

Mezinárodní most přes řeku Guadiana mezi městy Ayamonte a Vila Real de Santo António spojuje Španělsko a Portugalsko. Kompozitní most podle návrhu architektů z José Luis Cancio Martins a Teixeira Duarte má délku 666 metrů a je rozdělen do pěti polí. Od doby, kdy byl v roce 1991 postaven, je symbolem svazku dvou zemí, které společně zaujímají Iberský poloostrov.

05.02.2021