Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Proč ULMA?

Požádali jsme naše zákazníky a zaměstnance ULMA Construction, aby nám sdělili názor na naši společnost. Zde je jejich zpětná vazba, a to jsou hlavní důvody proč je ULMA nejlepší volbou.
Ed Humen, Projektový manažer - LRC Construction LLC.
Ed Humen, Projektový manažer - LRC Construction LLC. “Systém RKS Rail Climbing učinil naši práci nejen mnohem jednodušší a produktivnější, ale především vytváří bezpečné pracovní prostředí”.
Brendan Meagher, Stavbyvedoucí - BAM Civil
Brendan Meagher, Stavbyvedoucí - BAM Civil “MK systém byl opravdu všestranný a mohl být použit v různých stavebních řešeních na stavbě mostu New Ross”.
Declan Roche, Projektový manažer - BAM Civil
Declan Roche, Projektový manažer - BAM Civil “V ULMA jsou schopni poskytnout nám kompletní balíček, od designu až po dodávku materiálu”.
Daniel Wilk, Projektový manažer - Concrete Systems
Daniel Wilk, Projektový manažer - Concrete Systems "Jsou velmi kooperativní. Chápou potřebu, aby se stavba nezastavila a byla schopna pokračovat v betonáži co nejrychleji".
David Ashe, Projektový manažer - Trident General Contracting LLC.
David Ashe, Projektový manažer - Trident General Contracting LLC. "Služby jsou vynikající, a proto je nadále používáme".
John Kuhn, Kontrolor betonáže - Structure Tech NY
John Kuhn, Kontrolor betonáže - Structure Tech NY "Při stavbě všech našich stropů a sloupů používáme výhradně systémy ULMA. Jejich systémy nám šetří neuvěřitelně mnoho času a lidské síly".
George Feijoo, Projektový manažer - Trident General Contracting LLC.
George Feijoo, Projektový manažer - Trident General Contracting LLC. "Systém je velmi všestranný a přichází již předmontovaný".
Matteus Ferreira de Souza, Asistent projektového manažera - Concrete Systems
Matteus Ferreira de Souza, Asistent projektového manažera - Concrete Systems “Materiál přichází vždy včas a pokaždé, když potřebujeme něco rychle, ULMA materiál pošle tak rychle, jak očekáváme”.
Rodolfo Merino, Výrobní manažer - Acciona Infraestructuras
Rodolfo Merino, Výrobní manažer - Acciona Infraestructuras "Jedná se o složitý projekt a společnost ULMA byla vybrána, protože nabízí širokou škálu řešení".
David Espino, Vedoucí na stavbě - Dragados
David Espino, Vedoucí na stavbě - Dragados “Kvalita designu ULMA byla lepší než u konkurence”.
Eusebio Mendez, Stavbyvedoucí - Alberici
Eusebio Mendez, Stavbyvedoucí - Alberici “Pokaždé, když uděláme změnu, probereme to s nimi, oni s námi spolupracují a přizpůsobujeme systém tak, abychom se posunuli vpřed”.
Pablo Pampliega, Technický ředitel - UTE Agora
Pablo Pampliega, Technický ředitel - UTE Agora "Po provedení předběžné studie s nimi vyšlo najevo, že jsou tou pravou společností pro tento projekt".
Marta Vicario, Vedoucí výroby - Grupo San José
Marta Vicario, Vedoucí výroby - Grupo San José "Spolupracujeme s ULMA, protože nám umožňují být na trhu konkurenceschopní".
Ricardo Valenzuela, Vedoucí pracoviště
Ricardo Valenzuela, Vedoucí pracoviště "Vynikající zákaznický servis. Dokonale chápou, co potřebujete".
Vanda Agulhas, Bezpečnostní manažer - Conduril Engenharia S.A.
Vanda Agulhas, Bezpečnostní manažer - Conduril Engenharia S.A. "Chtěl bych zdůraznit tři aspekty ULMA: profesionalita, spolupráce a schopnost reagovat".
Nélson Sousa, Stavbyvedoucí - Conduril Engenharia S.A.
Nélson Sousa, Stavbyvedoucí - Conduril Engenharia S.A. "Společnost ULMA je vždy schopna nabídnout efektivní a velmi profesionální technické řešení".
Luis Brito, Stavbyvedoucí - RRC
Luis Brito, Stavbyvedoucí - RRC "ULMA poskytuje rychlou podporu při montáži a logistice. Vždy rychle reaguje na naše potřeby".
Marcos Aparecido, Projektový manažer - Andrade Gutierrez / Vía Engenharia
Marcos Aparecido, Projektový manažer - Andrade Gutierrez / Vía Engenharia "ULMA byla velmi pozorná a materiál velmi dobrý a snadno použitelný".
Paweł Kornata, Stavbyvedoucí - Warbud
Paweł Kornata, Stavbyvedoucí - Warbud "Pokud se jedná o bednění, jsme velmi náročný zákazník".
Marek Skalski, Projektový manažer - Modzelewski & Rodek
Marek Skalski, Projektový manažer - Modzelewski & Rodek "Oceňujeme profesionální podporu technického oddělení ULMA během celého projektu".
Dariusz Wysocki, Stavbyvedoucí - Warbud
Dariusz Wysocki, Stavbyvedoucí - Warbud "Při práci na technicky složitém projektu musí být technický projektant neustále na místě. A to je pomoc, kterou ULMA vždy poskytovala".
Artur Salachna, Stavbyvedoucí - Mota Engil Central Europe
Artur Salachna, Stavbyvedoucí - Mota Engil Central Europe "Konstrukční, technický a montážní tým společnosti ULMA nás provázel každou fází realizace projektu a získali jsme řešení šité na míru".
Tomasz Winiecki, Stavbyvedoucí - Bilfinger Infraestructure
Tomasz Winiecki, Stavbyvedoucí - Bilfinger Infraestructure "Technická, obchodní a logistická podpora společnosti ULMA během montáže bednění zajistila bezproblémové dokončení stavby".
Marek Rymut, Manažer stavby mostů - Salini Impregilo
Marek Rymut, Manažer stavby mostů - Salini Impregilo "Rozhodli jsme se zvolit řešení poskytované společností ULMA z důvodu technologických a ekonomických úvah a dobré spolupráce na předchozích projektech".
Adrian Dyraga, Manažer stavby mostů - Intercor
Adrian Dyraga, Manažer stavby mostů - Intercor "Naše spolupráce s ULMA je opět vynikající, a to jak ve fázi návrhu, tak i v případě dodávek komponent".
Jorge Molina, Stavbyvedoucí - Constructora Paz
Jorge Molina, Stavbyvedoucí - Constructora Paz "Chceme i nadále spolupracovat a inovovat na základě našeho silného vztahu".
Robert Sommerhoff, Manažer - Constructora Maestra
Robert Sommerhoff, Manažer - Constructora Maestra "Společnost ULMA vždy reagovala rychle a efektivně a poskytovala komplexní technická řešení, která se nám přizpůsobila".
Antonio Ramirez, Projektový manažer - STIN
Antonio Ramirez, Projektový manažer - STIN "Za ULMA stojí dobrý lidský tým. Technická řešení, která nám poskytli, byla vždy praktická a efektivní".
Julio Peraltilla, Manažer zařízení - SSK
Julio Peraltilla, Manažer zařízení - SSK "V tomto projektu byla ULMA součástí řetězce. Cítím se spokojeně a myslím si, že máme před sebou mnoho společných projektů".
Florencio Romero, Vedoucí lešení - Técnicas Reunidas
Florencio Romero, Vedoucí lešení - Técnicas Reunidas "Kdykoli jsem potřeboval školení pro nové zaměstnance, došlo k absolutní spolupráci se společností ULMA".
Pedro Montenegro, Zástupce ředitele - Río Palica Consortium
Pedro Montenegro, Zástupce ředitele - Río Palica Consortium "Společnost ULMA nás podpořila při navrhování a konstrukci bednění, které má být předloženo projektantovi, a také při montážním školení".
Carlos Albinagorta, Manažer zařízení a logistiky - GyM
Carlos Albinagorta, Manažer zařízení a logistiky - GyM "Našli jsme velmi rychlou odpověď. K dispozici je velmi proaktivní technické oddělení a zásoby a dostupnost jsou poměrně vysoké".
Lars Houberg, Projektový manažer
Lars Houberg, Projektový manažer "Nejdůležitější věcí v projektech přehrad typu RCC je udržet vysokou bezpečnost a tu máme se společností ULMA zajištěnou".
Philippe Haubert, Stavbyvedoucí
Philippe Haubert, Stavbyvedoucí "I když jsme pracovali podle náročného harmonogramu, dodržovali jsme nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality".
Aitor Ayastuy, CEO
Aitor Ayastuy, CEO "Poskytujeme komplexní řešení v oblasti návrhu a dodání systémů bednění a lešení včetně dohledu na místě".
Iñaki Irizar, Technický ředitel
Iñaki Irizar, Technický ředitel "Spoléháme se na naše rozsáhlé zkušenosti a úzkou spolupráci s našimi zákazníky".
Nerea Arregi, Výrobní operátor
Nerea Arregi, Výrobní operátor "Kvalita ULMA výrobků je prokázána každým dokončeným projektem".
Iker Mendiluze, Provozní ředitel
Iker Mendiluze, Provozní ředitel "Zkušení pracovníci logistiky společnosti ULMA jsou schopni extrémně rychle reagovat na jakékoli nepředvídané události".
Eñaut Eguidazu, Ředitel pro oblast Peru
Eñaut Eguidazu, Ředitel pro oblast Peru "Vyrostli jsme spolu s našimi zákazníky, naslouchali jsme a učili se z každého nového projektu".
Joao C. Fonseca, Technický manager pro Brazilii
Joao C. Fonseca, Technický manager pro Brazilii "Jsme flexibilní a jsme schopni nabídnout různá řešení pro jednotlivé fáze projektu".
Eckart Maerten, Organizační ředitel v Itálii
Eckart Maerten, Organizační ředitel v Itálii "ULMA má vysoce kvalifikované lokální týmy schopné nabídnout nejlepší technická řešení".
Sandra Bukow, Projektant digitálních médií v Německu
Sandra Bukow, Projektant digitálních médií v Německu "ULMA nabízí inovativní řešení, která jsou navržena tak, aby šetřila čas i práci".
Gorka Albizu, Technický inženýr
Gorka Albizu, Technický inženýr "Technologie BIM umožňuje všem účastníkům projektu přístup ke stejnému podrobnému virtuálnímu modelu".
Miguel Ángel Gómez, Montážní technik
Miguel Ángel Gómez, Montážní technik “Tím, co odlišuje tento projekt od ostatních tohoto typu, je samotný objem požadovaného materiálu. Vše jsme dokončili podle plánu a ve standardu”.
Mikel Bermejo, Obchodní technik
Mikel Bermejo, Obchodní technik "ULMA je společností, která může provádět tento druh prací a zároveň poskytuje odpovídající záruky".