Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Zavázali jsme se nabízet optimální a spolehlivá řešení pro naše klienty

... mít spolehlivého partnera. Více než 50 let zkušeností ve světě a 25 let v České republice nám ukázalo, jak důležité je chápat realitu každého trhu s jeho vlastními pravidly a postupy.

Základem našeho podnikání je vývoj efektivních a konkurenceschopných systémů bednění a lešení, a tedy - poskytování spolehlivých služeb. Na produktu záleží, ale na čem skutečně záleží, je hledání optimálních řešení, uspokojení různorodých požadavků zákazníků a dodržování termínů.

Každý v ULMA Construction se snaží dosahovat cílů definovaných v tomto rámci. Věříme, že zkušenost a dobře vykonaná práce jsou základem budování důvěry a trvalých vztahů s našimi klienty.

Naše zásady

Lidé na prvním místě

Úspěch v podnikání kompletně závisí na lidech. Na lidech, kteří hledají osobní a profesní rozvoj, na lidech, kteří spolupracují se zákazníky již od samého počátku; toto je naše hlavní zaměření – budování týmu a práce v bezpečných podmínkách.

Jasná pravidla

Jednáme otevřeně, poctivě a spolehlivě – jak s našimi zákazníky, tak mezi sebou. Díky tomu dokážeme rychleji řešit problémy, lépe spolupracovat v týmu, panují u nás zdravé pracovní vztahy, vzájemně si věříme a díky tomu prostě pracujeme lépe.

Blízké vztahy

Zákazníci jsou tím, kolem čeho se točí veškerá naše činnost. S našimi zákazníky udržujeme zdravé obchodní vztahy v časech dobrých i zlých. To je cesta, kterou můžeme jít vpřed a vzájemně si pomáhat ke společnému růstu.

 

Od složitosti k jednoduchosti

Nacházet jednoduchá řešení pro složité projekty – to je naše každodenní výzva. Vždy se snažíme udržovat otevřenou mysl, to nám pomáhá být flexibilnější a lépe se přizpůsobit potřebám zákazníka. K řešení problémů přistupujeme kreativně.

Inovace je stav mysli

Uznáváme, že inovace vyžaduje spoustu snahy, ale my jdeme pořád dopředu. Není to jen o vymýšlení stále nových produktů – je to také o zaměření na skutečné potřeby zákazníka a poskytování řešení, která jsou účinná a efektivní.