Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Rekonstrukce

Více než 50 let zkušeností v oblasti lešení (průmyslové stavby, námořní zařízení, zemědělská a potravinářská zařízení), abychom zabezpečili bezpečné a vhodné pracovní plochy.

Všestrannost systémů lešení ULMA spolu s naším zkušeným týmem nám umožňuje navrhnout více konfigurací pro jakoukoli stavbu.

Rekonstrukce SO 201 Most Zlatné, Žilina, Slovensko

Rekonstrukce mostu pomocí spodní reprofilační lávky zlepšilo silniční provoz na trase Žilina-Ružomberok.

Budova Agora, Valencie, Španělsko

Agora je umístěná ve městě umění a vědy – Valencii, jedná se o téměř zcela průsvitný víceúčelový prostor, prosvětlený přírodním světlem postavený ve tvaru elipsy se špičatými konci. Budova o rozměrech 100 m x 65 m x 68 m obsahuje slunolam, který dosahuje výšky 85 metrů.

Nový bezpečnostní kryt, Černobyl, Ukrajina

Práce na projektu takového mezinárodního významu je nesmírně odpovědná, ale také extrémně motivující. Flexibilita systému lešení BRIO byla pro tento úkol ideální volbou.

Rekonstrukce Paláce umění, Valencie, Španělsko

Před sestavením lešení BRIO jsme vypracovali podrobnou technickou studii unikátní geometrie budovy – díky tomu jsme mohli naše systémy maximálně přizpůsobit jejím vlastnostem.

Obnovení Paláce Versailles, Francie

Rezidence francouzské monarchie a seznamu světového dědictví UNESCO, její obnova se povedla díky systému lešení, kde mohlo pracovat hodně různých pracovníků.

Obnovení Mostu Vizcaya, Bilbao, Španělsko

Most Vizcaya, vyhlášený v roce 2006 organizací Unesco jako Světové dědictví, je symbolem průmyslové revoluce z konce devatenáctého století.