Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Univerzální lešení

Nákladově efektivní systémy lešení – rámové a s kruhovým zámkem s mnoha možnostmi využití, např. při restaurátorských pracích, stavebních pracích nebo v průmyslových zařízeních.
ULMA Construction poskytuje všechny druhy lešení a bednění, a to jak k pronájmu, tak k prodeji. To nám umožňuje poskytnout kompletní vybavení pro každý project.

Pracovní plošiny

Extrémně všestranné a robustní pracovní plošiny sloužící k vytvoření bezpečných a pohodlných pracovních prostor. Jsou zaměřené na restaurátorské práce na fasádách, průmyslová zařízení a staveniště. Lze vytvořit více konfigurací  jako kruhové lešení, lešenové věže, konzolové nebo mobilní lešení.

Výstupové schodišťové věže BRIO

Dočasné schodišťové věže sloužící k přístupu na stavbu, pohyb chodců ve veřejných prostorech a k evakuaci v případě potřeby. Umožňují různé konfigurace.

Ochranné zastřešení BRIO

Dočasné zastřešení sloužící jako ochrana proti nepříznivému počasí a proti pádu. Přednosti: Několik možností konfigurace a krátký čas montáže.

Podpůrný systém BRIO

Vysoce flexibilní systém pro podepření betonových konstrukcí. Lze jej snadno a rychle sestavit jako samostatně stojící věže nebo v konfiguraci několika podpůrných věží jako celek.