Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Obnovení Paláce Versailles, Francie

Restaurování paláce s modulovým lešením BRIO
Rezidence francouzské monarchie a seznamu světového dědictví UNESCO, její obnova se povedla díky systému lešení, kde mohlo pracovat hodně různých pracovníků.

Popis

Rezidence francouzské monarchie a seznamu světového dědictví UNESCO, její obnova se povedla díky systému lešení, kde mohlo pracovat hodně různých pracovníků.

Řešení ULMA

Obnova střechy nad schodištěm velvyslance v paláci ve Versailles ukázala všestrannost a flexibilitu modulového lešení BRIO v tom nejlepším světle.

Jeho rozmanité konfigurace a aplikace pomohly instalovat dočasnou střechu pro restaurátorské práce. Protože je jeho stavba velmi jednoduchá, poskytlo BRIO rychlé, nákladově efektivní a přizpůsobené řešení požadavkům projektu. Kromě bezpečnosti certifikovaného produktu nabízí společnost BRIO maximální bezpečnost pracovníků během celého procesu.

Mnoho možností modulace a nastavení lešení BRIO umožnilo jeho použití v různých aplikacích:

  • Schodiště a servisní výtah: usnadnění přístupu k materiálu a jeho přesun rychle a bezpečně do kteréhokoli místa na staveništi.
  • Lávky a pracovní plošiny: poskytovaly velké plochy bez překážek pro průchod a práci. Ideální pro velké náklady.
  • Střechy s jednostranným a dvojitým sklonem: rozpony 22,5 m ve výšce 17,5 m, ochrana budovy a dělníků před nebezpečím.
  • Podpora pro zednické práce.
  • Podpora reklamního plátna: zachování vybavenosti okolí bez narušení provozu návštěvníků a odolávání větru.

Zábradlí jako prostředek kolektivní ochrany je instalováno z nižšího podlaží, čímž se zabraňuje pádům z výšky, když pracovníci vstupují na podlaží vyšší.