Přejít na obsah | Přejít na navigaci

ULMA představuje software pro navrhování lešení

10.02.2022
Scaffmax®, výkonný konfigurátor lešení, se připojuje k ULMA Studio Revit®, je doplněný o nové možnosti zahrnující modulární lešení BRIO a rámové lešení DORPA, jako součást digitální sady nástrojů ULMA dostupné jediným kliknutím.

Účelem těchto nástrojů je zjednodušit Vaši každodenní práci, zvýšit produktivitu a zefektivnit řízení projektů od začátku do konce. Sdílíme naše zdroje a činíme celý náš BIM vesmír snadno dostupným, abychom vám pomohli dát tvar Vašim nápadům.

Systémy Revit® pro lešení se připojují k existujícím bednícím systémům v ULMA Studio: systémové bednění ORMA, stěnové a sloupové bednění LGW, lehké sloupové bednění LGR, stejně jako stropní hliníkové bednění CC-4 a stropní bednění ENKOFLEX s dřevěnými nosníky.

Nabízíme komplexní službu, která Vám umožní stáhnout si aplikaci ULMA Studio pro Revit® a plně navrhnout své projekty pomocí systémů ULMA. Pomocí BIM od začátku projektu mohou všechny zúčastněné strany spolupracovat na jediném souboru, který se neustále aktualizuje. Produktivita se drasticky zvyšuje díky úspoře času, dostupnosti komplexních a podrobných informací a lepšímu plánování v průběhu celého projektu, bez ohledu na to, kde se zainteresované strany zrovna nacházejí.

Scaffmax®, a SketchUp® doplněk, je dalším nástrojem, který zpřístupňujeme jako další nástroj naší digitální sady pro lešení. Scaffmax® umožňuje vybrat pro klienta nejrelevantnější kritéria a během několika sekund sestavit lešení BRIO a DORPA ve 3D vizualizaci dříve vygenerované ve SketchUp® Pro. Software nejenže umožňuje generovat seznamy materiálů a plány jediným kliknutím, ale také obsahuje inteligentní vkládací body pro ruční úpravy.

S pouhými základními technickými znalostmi je možné rychle najít nejlepší možné a cenově nejvýhodnější řešení pro Váš projekt od samého počátku, s detailní vizualizací lešení BRIO a DORPA v realistickém 3D modelu.