Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Dnešní velká novinka!

26.04.2022
Právě jsme zveřejnili náš nový katalog Construction Book, ve kterém najdete některé z našich nejvýznamnějších projektů posledních let. Změnili jsme naši image, náš slogan i náš grafický design, ale naše podstata je stále stejná: na prvním místě jste vy, náš zákazník.

Je to o tom, jak nás vidíte, ale více než to, je to o možnostech, jak chcete vy jako zákazník spolupracovat s lidmi z naší společnosti ULMA. Úzký vztah, který máme, je založený na pevné důvěře vybudované během naší spolupráce a umožňuje nám spolupracovat na vašich projektech. Vaše důvěra je naše síla, a to je to nejdůležitější.

V naší společnosti ULMA se stále vyvíjíme, abychom byli konkurenceschopnější, abychom vám byli blíž, a abychom budovali vaši důvěru. Přizpůsobujeme naši image a naše poselství, a zároveň si zachováváme naši povahu a svůj původ.

Chceme pokračovat ve zlepšování prostřednistvím vývoje efektivnějších a udržitelnějších systémů, digitalizace a zefektivňování procesů za účelem zvýšení produktivity, což nám umožňuje nabízet lepší služby, produkty a řešení. Právě tuto snahu o inovace a růst chceme zdůraznit v naší image a značce.

Definovali jsme myšlenku, která odráží náš účel jako společnosti, a také jasně definuje, kdo jsme, a co nabízíme: Všechno záleží na důvěře, hodnotě důvěry.

Můžete nám důvěřovat, že vám pomůžeme realizovat vaše projekty. To je náš každodenní cíl. A děláme to, protože jsme vám blízko a poskytujeme vám efektivní a rychlou reakci – poskytujeme vám všechny produkty a služby, které potřebujete, kdekoli na světě.  Na základě našich zkušeností, znalostí a neustálých inovací se můžete spolehnout, že váš projekt je v dobrých rukou. 

Náš tým chápe hodnotu důvěry a flexibility jako klíč k úspěchu. Jsme připraveni poskytnout vám osobní poradenství, kdykoli to budete potřebovat a zůstat na vaší straně od začátku do konce, od návrhu bednění a lešení, zajištěním včasné dodávky materiálu, celou dobu logistického procesu až po dohled na místě. To vše děláme se znalostí produktů a trhů, na kterých působíte, což nám umožňuje přizpůsobit se všem vašim požadavkům a najít – společně – to nejlepší řešení.

Zkrátka, závazek plnit vaše potřeby na každém kroku: to je to, co buduje důvěru.

Náš aktualizovaný katalog Construction Book je nyní k dispozici!