Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Ochranné zastřešení BRIO

Dočasné zastřešení sloužící jako ochrana proti nepříznivému počasí a proti pádu.
Dočasné zastřešení sloužící jako ochrana proti nepříznivému počasí a proti pádu.

Dočasné ochranné lešení BRIO se skládá z ocelových částí, které jsou navržené tak, aby zajišťovaly bezpečnost jak pracovníků, tak chodců v průběhu stavby. Je určené k použití při stavbách budov a v občanské výstavbě. Tyto části jsou používány k ochraně pracovníků před pádem a před nepříznivým počasím, přičemž umožňují bezpečně a efektivně pokračovat v práci. Mohou být také používány jako ochrana chodců nebo vozidel před nebezpečím pádu předmětů z lešení.

Ochranné lešení, složené z prvků lešení BRIO s kruhovým zámkem, může být sestaveno v různých konfiguracích v závislosti na konkrétních bezpečnostních požadavcích, zahrnující dočasné zastřešení, stavby nadjezdů a ochranu volného okraje desky.

Dočasné zastřešení:

Poskytuje ochranu před deštěm, sněhem a extrémními teplotami, zatímco průběh prací není nijak omezen. Chrání chodce před pádem předmětů.

  • Ochrana pro velké rozpětí.
  • V závislosti na potřebách stavby může být použito ve více konfiguracích.
  • Předmontováno na zemi, poté zvednuto jeřábem.
  • Zastřešení poskytují různé materiály jako tuhá plachta nebo plech.
  • Lze kombinovat se systémem MK, tato kombinace vede ke zvýšení únosnosti a vytvoření většího rozsahu prostorových konfigurací.

Ochranné části nadjezdů

Používané při stavbě nadjezdů, chrání pracovníky během jejich práce a umožňují plynulý provoz dopravy pod ochranným lešením. Ochranná část je složená z lešenových věží, zesilujících příhrad a střešní plošiny.

Ochrana volného kraje

Část lešení, která zakrývá celý obvod budovy na níž probíhají stavební práce. Ideální řešení na stavbách, kde jsou vysoké bezpečnostní požadavky. Tak jako zajišťuje bezpečnost pracovníků, usnadňuje různé práce, jako je umístění paty bednění, výztuže, lití betonu, dokonce i instalace obvodového lešení.

Ochrana okraje střechy

Chrání před nebezpečím spojeným s prací na okraji střechy. Bezpečnost je zajištěna buď sítí nebo kovovým obvodovým zábradlím. Ochrana okraje střechy ULMA je certfikována známkou NF na základě normy EN 13374:2004, třída C.

Stabilizace stěny a fasády

Vysoce únosná struktura BRIO, která stabilizuje stěnu/fasádu a ochraňuje ji před nakloněním nebo zřícením. Navrženo pro restaurátorské a údržbové práce. Jedná se o silný, jednoduchý a zcela bezpečný systém.

 • Lze kombinovat s lešením BRIO s kruhovým zámkem a systémem MK, poskytuje větší přizpůsobivost a robustnost. Umožňuje téměř jakoukoliv konfiguraci.
 • Snadno sestavitelné, se zabudovanými bezpečnostními prvky. Kratší montážní čas.
 • Zaručená bezpečnost pro pracovníky a třetí strany.
 • Pohodlné pracovní plošiny pro zvýšení bezpečnosti.
 • Ziskovost systému je zaručena pro všechna použití.