Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Provost Square, Jersey City, New Jersey, USA

Včasná reakce na požadavky na účinnost a bezpečnost
Panely jsme předem sestavovali v prostorách naší společnosti. Tak jsme optimalizovali jejich velikost pro transport a maximalizovali jejich využití in situ.

Popis

V americkém New Jersey stále roste poptávka po luxusních apartmánech k pronájmu. V reakci na tuto poptávku byl vybudován nový obytný soubor v lokalitě Provost Square. Jedná se o velice atraktivní lokalitu s rychlou a snadnou dostupností na Manhattan.

Komplex tvoří tři budovy. První z nich, The Morgan, má 38 podlaží se 417 byty. Přízemí o ploše 4.880 m2 je navrženo pro komerční účely a parkoviště s 371 místy.

Řešení ULMA

Pro zajištění bezpečného pracoviště jsme plášť budovy zakryli prvky samošplhacího systému HWS. Ten se skládá z panelů, které obepínají rozestavěnou část budovy a tři podlaží pod ní. Systém má vlastní hydraulické zařízení pro posun celé sestavy do výšky.

Sestava měří 13 m na výšku a 3,6 m na šířku a umožňuje různé konfigurace: jako čistě vertikální ochranný systém nebo s přidan ou pracovní plochou pro manipulaci s materiálem. Panely byly překryty zesílenou sítí k zabránění pádu osob a předmětů jakékoli velikosti. Chrán ily také rozestavěné stropní desky před větrem a nepřízní počasí, přičemž stále propouštěly dostatek světla.

Abychom práci co nejvíce urychlili, sestavili jsme panely v naší pobočce ULMA v New Jersey. Byly upraveny do optimálních rozměrů pro transport, nicméně byly stále dost široké na to, aby poskytly potřebná stavební řešení in situ.